Elektromotory s brzdou

by spravca

Pracujete v elektrotechnickom a strojárskom priemysle? Potrebujete kvalitne a jednoducho ovládateľne elektromotory pre všeobecné využitie? Máme pre Vás riešenie s elektromotormi s brzdou pre priemyselné zabezpečenie.

Výhody elektromotorov s brzdou sú moderný dizajn, vysoká kvalita, prepracované a pevné spojenie statorovej kostry s elektromagnetickou brzdou, jednoduché a základne rozmery, high-tech strojné navíjanie, po opotrebení možnosť zámena brzdy.  Elektromotory s brzdou zabezpečujú v základnej výbave najhlavnejšie súčasti ako masívnu kostru, oceľový kryt ventilátora, zosilnenie ložiska a špeciálny oceľový kryt chladenia. Pre motory elektromagnetická brzda splna úlohu automatického zastavenia pri strate napätia elektromotora. Elektromagnetická brzda sa zastavuje elektricky a silou pružiny.

Všetky druhy bŕzd spĺňajú požiadavky a normy EÚ v bezpečnosti.  Elektromotory s brzdou môže byt vybavené ručnou brzdou.  Ručná brzda sa vždy mechanicky odbrzďuje. Pre ručné odbrzďovanie sa dodáva ručná páka, ktorá sa pomocou pružiny automaticky vracia.  Obvod ovládania brzdy sa nachádza vo svorkovnici motora.  Aké výkone elektromotory s brzdou môžete dostáť? Kelheim ponuka elektromotory od 700 ot/min do 2900 ot/min.

Elektromotor 11kW Typ 1LCBR 180L-8 – splna štandardy a normy EÚ ako točivé elektrické stroje, svorkovnice a smer otáčania, spôsoby chladenia, rozmery a výstup pre točivé elektrické stroje, stupne ochrany dané vlastnou konštrukciou točivých elektrických strojov, hlukové limity, štandardne napätie podľa IEC, mechanické vibrácie určitých strojov s osovou výškou 56 mm. Elektromotory s brzdou 11 kW Typ 1LCBR 180L-8 majú izolačný materiál triedy F. Obsahuje smaltový drôt, izolačný materiál a impregnačnú živicu.

Používanie elektromotora vo vysoko chemickom prostredí s veľkou vlhkosťou najskôr komunikujte s našimi odbornými pracovníkmi na zákazníckom centre.

 

You may also like