Potrebujete odbornú CISCO certifikáciu? Spoľahnite sa na nás!

by spravca

Už máte základy zvládnuté, no chcete sa posúvať ďalej? Ako špička v blade serveroch si Cisco vyžaduje odborníkov, ktorí sa dokážu v téme nielen orientovať, ale posúvajú svoje znalosti a vedomosti na ďalšiu úroveň prostredníctvom získavania odborných Cisco certifikátov.

Školiaca miestnosť - ALEF Training

Školiaca miestnosť – ALEF Training

ALEF Training Center sa ako jediné centrum s titulom Cisco Learning Partner Specialized v strednej a východnej Európe zameriava na certifikáciu Cisco partnerov a špecialistov.

Stavte na kurz Cisco CCNP

Absolvovali ste už CCNA certifikáciu? Prehlbujte vaše vedomosti ďalej a vydajte sa na cestu k Cisco CCNP certifikátu. Z odborných znalostí vám k tomu stačia len vedomosti v oblasti sietí a protokolu TCP/IP, IPv4 smerovacích protokolov a konfigurácie Cisco smerovačov a prepínačov.

Školiaca miestnosť - ALEF Training

Školiaca miestnosť – ALEF Training

Vyskúšajte kurz “Implementing and Operating Cisco Security Core Technologies”

Ide o hlavné školenie, ktoré je určené k príprave na Cisco CCNP Security certifikáciu. Tento päťdňový kurz pomôže sieťovým bezpečnostným inžinierom získať základné vedomosti a znalosti potrebné na konfiguráciu Cisco bezpečnostných riešení s použitím Cisco firewallov ASA a FirePOWER NGFW.

Certifikát Cisco - ALEF Training

Certifikát Cisco – ALEF Training

Okrem iného sa naučíte napríklad základnú konfiguráciu a správu email (ESA) a web (WSA) bezpečnostných brán.

Máte záujem o iný certifikát?

ALEF Training vás pripraví na certifikáciu niekoľkých vendorov, a to Cisco, F5, Amazon Web Services, CompTia, CyberSecurity či VMWARE. Nájdite si svoju certifikačnú cestu a prehĺbte vaše pracovné know-how.

 

You may also like