Vytvorte na svojej záhrade zázemie na vašu párty

by spravca

Ani vy sa už neviete dočkať tzv. „záhradných dýchankov“, kedy si budete môcť vychutnať grilované mäsko v kruhu vašich priateľov? Hovädzie, kuracie či bravčové mäsko v kombinácií s grilovanou zeleninou je niečo, čo neodmietne nikto! Tak čo by ste povedali, keby si na svojej záhrade zriadite zázemie na letnú párty? Veď nejde o nič zložité, stačí zapojiť fantáziu.

Aby bola grilovačka grilovačkou …

Niekomu stačí na opekanie jednoduchý rošt medzi dvomi kameňmi, no niekto má radšej kovový gril z plechu, prípadne tehlový krb, ktorý spája výhody grilu i možnosti posedenia pri praskajúcom ohni. Samozrejme, že gril sa hodí predovšetkým na balkóny či terasy, keďže ho môžete prenášať z jedného miesta na druhé. Na výber máte buď plynový gril, ktorý je síce drahší, ale väčšinou i kvalitnejší alebo gril na drevené uhlie za pomerne prijateľnú cenu, ktorý je skvelou voľbou pre menej náročných zákazníkov.

Kam umiestnite váš gril?

Aj vy sa pýtate, kam bude najlepšie umiestniť váš záhradný krb, prípadne gril? Ideálne miesto je v rohu, prípadne do príjemného kútiku, kde bude spevnená plocha so vstavaným krbom alebo ohniskom, prípadne miestom na prenosný gril. Dajte pozor, aby na dané miesto príliš nefúkalo, keďže vietor dokáže spáleniny rozniesť po celom okolí, a to samozrejme nechcete, však? Taktiež by nemal byť ďaleko od domu, keďže ku krbu či grilu budete pravidelne zanášať jedlo, pitie, či ďalšie nevyhnutné veci, ktoré nepochybne patria ku každej grilovačke. Vyplatí sa tiež počítať s prívodom vody a elektriny.

Stavebná spoločnosť vám poradí nielen s výberom kvalitného záhradného krbu alebo grilu, ale tiež jeho umiestnením, prípadne s procesom údržby, ktorý hrá v tomto prípade taktiež významnú rolu. Tak čo poviete, ani vy sa už neviete dočkať letnej párty s vašimi priateľmi pri praskajúcom ohni a vôni grilovaného jedla?

 

You may also like