Máte radi originálne veci? Využite vlastné fotky a získajte niečo jedinečné!

by spravca

Chcete mať niečo, čo nikto iný nemá? Alebo chcete potešiť svojich priateľov či najbližších? Stačí siahnuť do albumu, vybrať zopár obľúbených fotiek a nechať ich vytlačiť. Nemusí to byť nutne len fotopapier, existujú aj originálnejšie a trvácnejšie veci.

Originálne a vtipné tričko

Tričká s vtipnými nápismi dostať vo väčšine darčekových predajní, lenže čo keď vás žiadne z nich neosloví alebo sa nehodí pre človeka, ktorého chcete obdarovať? V takom prípade stačí, ak si vymyslíte vlastný text, prípadne sa necháte inšpirovať citátmi alebo vtipnými hláškami z internetu. Tričko s vlastnou potlačou je obľúbený darček napríklad k narodeninám. Okrem nápisov môžete dať na tričko vytlačiť aj fotku.

O kvalitu potlače sa rozhodne strachovať nemusíte. Technológia umožňuje vytvoriť kvalitnú potlač na textil, ktorá vydrží a neublíži jej ani pranie. Tričko s vlastnou fotkou tak bude súčasťou šatníka naozaj dlho a bude robiť radosť vždy, keď si ho majiteľ oblečie.

Dekorácia do interiéru

Aby sme sa doma alebo v kancelárií cítili príjemne, mali by sme si interiér dotvoriť podľa svojich predstáv. Útulná domácnosť a príjemná kancelária sú zárukou toho, že aj my sa budeme cítiť v pohode. Niekto zbiera sošky, niekto knihy a niekto miluje obrazy a fotky.  Fotky vo fotorámikoch síce vyzerajú dobre, ale viac určite vyniknú vytlačené na plátne.

Fotoobraz je krásny doplnok do interiéru a je jedno či si ho zavesíte doma v obývačke alebo v pracovni.  Fotka sa dá vytlačiť na plátno rôznych rozmerov, takže je na vás či budete chcieť obraz na celú stenu, alebo zvolíte niečo menšie. Ak vyberiete rodinnú fotku bude to skvelý darček pre rodičov alebo starých rodičov. Určite ale poteší aj umelecká fotka, najmä tak ste záber urobili vy samy.

You may also like