Horčicová sedačka Halle - Estilofina

Nový rok nový nábytok do obývačky? 

by spravca

Začiatok roka sa nesie v znamení nových predsavzatí a nových výziev, no čo tak tento rok vynoviť aj vašu obývačku? Obývačka nie je len obyčajná miestnosť, ktorej zariadenie vybavíte rýchlym nákupom. Venujte výberu dostatok času a premeňte ju na priestor, ktorý si zamiluje každý člen vašej domácnosti.

Aký štýl vám vyhovuje najviac? Preferujete svetlé alebo tmavšie tóny? Obývačka je miestnosťou, v ktorej budete tráviť najviac času, mali by ste sa v nej preto cítiť pohodlne a príjemne. Pre všetkých, ktorí v tomto smere potrebujú poradiť, sme v spolupráci s e-shopom Estilofina pripravili niekoľko tipov, ako si zariadiť obývačku snov.

Čaro farieb 

Aj pri zariaďovaní domácnosti sa riaďte pravidlom troch farieb, ktoré si vopred premyslite. ,,U našich klientov je aktuálne veľmi obľúbená kombinácia bielej a odtieňov dreva, ktoré sú typické pre škandinávsky štýl. Ide o nadčasový a prírodou inšpirovaný dizajn, ktorý rokmi nevyjde z módy.” radí majiteľka e-shopu Estilofina. V prípade voľby neutrálnych farieb sa môžete odviazať pri jednom dominantom kúsku, ktorý si zadovážite práve vo výraznej farbe. Rozkladacia pohovka alebo kreslo v žltej farbe? Taburetka v modrej? My hovoríme áno.

Horčicová sedačka Halle – Estilofina

Nechajte priestor dýchať 

Obývačka zahltená doplnkami a dekoráciami nebude nikdy vyzerať usporiadane. Pri nábytku sa preto zamerajte na dostatok úložného priestoru, ktorý vám dokáže poskytnúť aj televízny stolík so zásuvkami, rozkladacia pohovka, konferenčný stolík s časťami, do ktorých odložíte časopisy, komoda alebo otváracia taburetka.

Nábytok voľte v jednom štýle, vytvoríte tak príjemný celok. Dôraz klaďte na sedačku, ktorej pohodlie je v tejto miestnosti najdôležitejšie.

Dizajnová taburetka Rococo – Estilofina

Dizajnová taburetka Rococo – Estilofina

Útulnosť na prvom mieste 

Aby vaša obývačka nepôsobila chladným dojmom, myslite na doplnky, ktoré jej vdýchnu dušu domova. Každý priestor zahreje mäkký koberec a mohutné závesy na oknách. Teplo vyčaríte aj príjemných svetlom lampy, ktorou nahradíte ostré svetlo lustra. V obývačke by nemali chýbať ani rastliny, teplé deky a pohodlné vankúše.

Aj roku 2022 budú dominovať trendy, ktoré určujú, v akom štýle sa ponesie zariaďovanie našich domácností. Myslite však najmä na to, aby ste sa doma cítili dobre a aby bol váš domov miestom, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť.

You may also like