Tieto panvice Tescoma musíte mať!

by spravca

 

Varenie bez panvice? Jasné, dá sa, ale načo ho riešiť, keď s panvicami je príprava jedál oveľa variabilnejšia? Rovnako variabilná a široká je aj ponuka panvíc, ktoré sú na trhu. Medzi najšpičkovejšie môžeme smelo zaradiť aj panvice českej výroby Tescoma. V nasledujúcom článku vám ich zopár predstavíme.

Panvice Wok

Varenie v špeciálnej panvici – woku je tradičným momentom ázijskej kuchyne. Vo wokoch sa varí technikou „premiešaj a opraž“, pri ktorej je nutné použiť minimum oleja, pričom potraviny si zachovajú svoju farbu, štruktúru a najmä živiny. Panvice wok sa v súčasnosti vyrábajú z rôznych materiálov, najideálnejším a tradičným je ale kvalitná oceľ. Z nej je vyrobený aj Tescoma Wok Canton, ktorý je naviac vybavený antiadhéznym povrchom kvôli ešte vyššiemu komfortu prípravy jedál. Medzi jeho výhody určite treba zarátať aj fakt, že sa môže použiť na všetky typy sporákov a čistenie je možné aj pomocou umývačky riadu.

Grilovacie panvice

Grilovanie je otázkou vhodného počasia, skvelej partie, kvalitných surovín, ale aj dobre panvice. A v tomto smere majú grilovacie panvice od Tescomy čo ponúknuť. Z radu Premium je to niekoľko masívnych panvíc rôznych rozmerov, vybavených špeciálnym povrchom Teflon Classic a zabrúseným dnom pre lepšiu priľnavosť s varnou plochou. Medzi spotrebiteľmi je zase Tescoma i-Premium jednou z vôbec najobľúbenejších panvíc azda aj pre jej charakteristický vzhľad nelešteného prírodného kameňa. Vlajkovou loďou značky pre tento rok je však grilovacia panvica SmartCLICK, ktorá získala cenu German Design Award Special 2017.

Keramické panvice

Pre tentokrát „posledným na holenie“ sú keramické panvice. Okrem kvalitných keramických nožov má Tescoma vo svojom portfóliu aj niekoľko druhov panvíc z tohto, medzi zákazníkmi obľúbeného, materiálu. Ich plusom je veľmi príjemný vzhľad, nízka hmotnosť a veľmi prijateľná cena, ktorá začína už na necelých 10€ za model ecoPresto, ktorý patrí vo svojej triede medzi najobľúbenejšie panvice vôbec.

 

You may also like