10 jasných znakov, že máte štýl

by spravca

Móda je vaša vášeň, dostávate komplimenty všade, kde sa zjavíte a ľudia vás pokladajú za módneho guru či vážnu konkurenciu ikonickej Carrie Bradshaw. Je vám ten pocit povedomý? Ak váhate, otestujte sa v nasledujúcich bodoch, ktoré odhalia, či skutočne máte štýl.

  1. Fantázia je vaša silná stránka. Keď sa pozeráte na kúsok oblečenia, ktorý sa vám naozaj páči, ihneď vymyslíte aspoň 3 možnosti, s čím ho viete nosiť.
  2. Váš šatník je všestranný. Nedá sa zaradiť do športového, elegantného ani kombinovaného štýlu. Puzdrová sukňa, roztrhané džínsy, elegantné blúzky, dámska mikina a niekoľko tenisiek popri vysokých topánkach. Nájdete v ňom jednoducho všetko.
  3. Nenaletíte na každý trend len preto, že je práve v kurze. Máte vlastný štýl a viete, či sa k vám nový trend hodí alebo nie.
  4. Ste najlepším módnym poradcom. Kamaráti vám často posielajú selfie zo skúšobnej kabínky, aby ste im schválili nové topánky alebo sako, ktoré práve objavili.
  5. Neexistuje pre vás delenie na pánske a dámske. Milujete si sem tam ukradnúť veci od vášho partnera a ani jeho obrovská pánska mikina ako každodenný outfit do mesta pre vás nie je ničím výnimočným.
  6. Pre krásu sa trpí a to vy dobre poznáte. Radšej prežijete 3 hodiny v luxusných topánkach, ktoré vás tlačia než 3 hodiny v pokazenom outfite.
  7. Zladíte úplne všetko. Vašou superschopnosťou je použiť obyčajný opasok na viac spôsobov ako McGyver dve zicherky a žuvačku.
  8. Ľudia okolo sa vás neustále pýtajú odkiaľ ste kúpili to, čo máte práve na sebe. A vy milujete chvíľu keď zvedavcov prekvapíte a poviete, že tá dámska mikina pochádza z obchodu, ktorý oni stále obchádzali.
  9. Často obmieňate šatník. Vyradené kúsky buď ďalej predávate, vymieňate alebo darujete. Tento čas vaši najbližší a známi pokladajú za malé Vianoce.
  10. Na obchody máte šiesty zmysel. Okolie vás berie ako osobu, ktorá pozná všetky e-shopy s oblečením. Rozoznáte kde sú kvalitné pánske mikiny, kde zohnať najlacnejšie doplnky a kedy sa pripraviť na veľké výpredaje. Jednoducho, máte štýl!

 

 

You may also like