Kabelka do mesta aj na pláž

by spravca

Aj vy milujete priestranné kabelky, do ktorých „napracete“ takmer všetko? Stali sa hitom tejto sezóny a behom chvíle zaplavili pulty obchodných domov či butikov s kabelkami. Veľké kabelky sú určené pre všetky ženy, ktoré denno-denne nosia so sebou nákup či rôzne nevyhnutnosti. Ak sa však neviete rozhodnúť, akú kabelku si zvoliť, stavte na jednoduchosť!

Univerzálny kúsok do vášho šatníka

Ideálne je siahnuť po klasickej čiernej koženej kabelke užšieho tvaru a s popruhom, ktorý umožňuje nosiť tašku cez telo, čiže cross body. K romantickým šatám noste svoju slamenú krásku. Látková taška sa zase hodí na menší nákup či výlet, pričom je vhodná v kombinácií s obyčajným tričkom, džínsami a teniskami.  Ale taká poriadna kožená kabelka sa hodí asi kdekoľvek! Či do práce, na návštevu, do mesta alebo na rande, takýto kúsok vynosíte a vydrží vám aj po celý život. Čierna kabelka s jednoduchým dizajnom je okrem iného i nadčasovým kúskom, ktorý bude v móde snáď navždy.  Ak predsa len nemusíte čiernu farbu, pokojne môžete zvoliť kabelku v neutrálnej farbe ako je béžová, hnedá či biela. Hlavným trendom sezóny sú tiež varianty s potlačou, kvetinami ba dokonca v tvare ovocia! To už je trošku extravagantné, no prečo trošku neoživiť váš outfit?

Aby ste kľúče a peňaženku nemuseli hľadať hodiny …

Veľké kabelky sú synonymom pohodlia a komfortu. Obecne sa dá povedať, že čím väčšia kabelka, tým menej formálna príležitosť. Netreba sa však báť zvoliť tento typ kabelky aj napríklad na pracovné stretnutie alebo rodinnú oslavu. Na záver treba dodať, aby ste pri kúpe veľkej kabelky nezabudli na praktický organizér, kde si uložíte všetky potrebné veci. Peňaženku, mobil či kľúče nájdete behom pár sekúnd, veď také prehrabovanie v „nekonečne“ veľkej kabelke nie je žiadna sranda.

Autorské právo: rosspetukhov / 123RF Reklamní fotografie

You may also like

Leave a Comment