Čo si obliecť na chladné letné večery?

by spravca

Aj počas leta nás dokáže nepríjemne prekvapiť chladnejšie počasie a preto je dôležité, aby ste mali vždy v zálohe nejaký príjemný hrejivý kúsok. Čo si vziať so sebou von v prípade, že sa vrátite až v noci?

Sveter

Dobrý a príjemný sveter je užitočným pomocníkom najmä poćas letných mesiacov. Oceníteho však aj počas letných večerov. Ľahko ho zložíte do kabelky a v prípade potreby ho už len vytiahnete a oblečiete na seba.

Mikina

Trendy dámske mikiny sú súčasťou mnohých moderných outfitov. Nie je problém si jednu vziať so sebou do batoha alebo ju len tak prehodiť cez plece a keď sa schladí, máte po ruke hrejivého pomocníka. Mikinu môžete “ukradnú´t” aj frajerovi.

Prechodná bunda

Prechodná bunda vás okrem nečakaného schladenia ochráni aj pred vetrom alebo dažďom. Veľa ľudí vozí preventívne jednu bundu vždy v aute a tento fígeľ odporúčame aj vám v prípade, že často trávite letné večery vonku.

Kardigán

Dlhý kardigán z tenkej látky vás dokáže zahriať aj keď na to nevyzerá. Ak má dlhé rukávy a dá sa prípadne aj zapnúť, ľahký a skladný pomocník nesmie chýbať v žiadnom ruksaku, s ktorým sa vydáte na večernú party.

Šatka

Aj poriadnu trendovú šatku si v prípade potreby dokážete prehodiť cez ramená a hlavu a ochrániť si aspoň niektoré časti tela. Veľká štvorcová šatka dokáže zahriať aj celý váš chrbát a preto ju nepovažujte len za módny výstrelok.

You may also like