Vyberte si perfektné šortky na leto aj vy!

by spravca

Leto už máme v plnom prúde a to je dôvod vytiahnuť zo skrine šortky, skombinovať ich s pekným topom a hurá na letnú párty! Môže sa však stať, že vás vaše minuloročné šortky už omrzeli a chceli by ste siahnuť po novom kúsku. Šortky sú vďačným kúskom každého šatníku, ktorý by vám rozhodne nemal chýbať. Pýtate sa prečo? Sú veľmi pohodlné, ľahko kombinovateľné a hodia sa takmer kdekoľvek. Môžete si ich dať na rôzne výlety, pikniky, festivaly či dovolenku k moru. Klasikou sú džínsové šortky, ktoré si môžete zvoliť buď úplne jednoduché, roztrhané alebo také, ktoré majú po sebe rôzne nášivky. Na leto je však vhodné vlastniť aspoň jedny šortky z priedušného materiálu, ktoré oceníte počas extrémnych horúčav.

Aký strih zvoliť?

Čo sa týka strihu, určite by ste mali zvážiť vhodnú dĺžku. Krátke šortky sú určené na všetky neformálne udalosti ako sú buď spomínané pikniky alebo výlety. Ak ste sa rozhodli pre šortky po kolená, tie sa hodia pokojne aj do práce. Stačí si vybrať vhodnú blúzku a elegantný outfit je na svete. Nenúťte sa však do niečoho, o čom si nie ste istá alebo čo je trendy, no vy s tým nie ste až tak stotožnená. Ak máte nejaké to kilo navyše, vyskúšajte voľnejší strih šortiek s vyšším pásom, ktoré dokážu zvýrazniť prednosti a zakryť nedostatky.

Experimentuje!

V lete si môžete dovoliť i odvážnejší kúsok a trošku aj zaexperimentovať. Vyskúšajte šortky vo výraznej farbe alebo s divokými vzormi. Vsaďte na rôzne ozdoby či efekty, ktoré sú momentálne veľmi obľúbené a nádherne dokážu oživiť i jednoduchý outfit. Skúste aj menej tradičné materiály ako je krajka, ktorá pôsobí veľmi sexy a romanticky zároveň. Zvoľte k ním pokojne karovanú košeľu či sako, pričom sa netreba báť ani lodičiek – vaše nohy budú siahať až do neba!

Autorské právo: dachazworks / 123RF Reklamní fotografie

You may also like

Leave a Comment