Album Genius loci - plán na toto leto

Album Genius loci – plán na toto leto

by spravca

Leto sa blíži priam míľovými krokmi. Uvažovali ste už, ako strávite prázdniny s deťmi? Nie? My už pre vás plán máme. Album Genius loci vám prináša osem rôznych hradov, ktoré sa rozhodne oplatí navštíviť. Vďaka zberateľskému plánu tak máte vymýšľanie programu hotové. Už nemusíte hľadať destináciu, stačí si len naplánovať cestu podľa vlastných možností.

Navštíviť všetkých osem hradov je výzvou na toto leto. Spoznáte nielen samotné hrady, ale aj ich okolie. S albumom okrem toho zažijete veľa zábavy. Maskot Locik deťom pútavo opisuje históriu, legendy a tajomstvá. Takisto dáva deťom hádanky, pri ktorých sa budú musieť trochu ponamáhať, hľadať odpovede a počúvať lektorov.

Vďaka albumu spoznáte počas tohto leta nové časti Slovenska, do ktorých by ste sa bežne možno ani nevybrali. Výlety s rodinou majú svoje čaro, vzniknú vám nezabudnuteľné spomienky, ktoré vám bude doma pripomínať vystavený album.

A ak nestihnete všetky hrady v jednom roku, vôbec to neberte ako katastrofu. Hrady na svojich malých objaviteľov isto rady počkajú. Deti budú mať dôvod tešiť sa na výlet počas celého roka.

Viac o projekte Album Genius loci sa dozviete na stránke www.locik.sk.

 

You may also like