Vjazdové brány do domu – referencie Baneko

by spravca

Rozmýšľali ste nad kúpou novej a praktickej vjazdovej brány do domu? Hľadáme pre Vás riešenia pri objednávke na vonkajšie plotové alebo posuvné brány baneko.sk.

Môžete si vybrať zo širokej škály ponúk a brány, ktoré perfektne doplnia váš exteriér. Sú vhodné aj pre firemné priestory a Váš sen sa môže stať skutočnosťou. Zabezpečte si pohodlný vjazd a podľa vlastného výberu si zvoľte typ brány. Rôzne druhy bránok vhodné každému typu oplotenia sú v našej ponuke samozrejmosťou. Najčastejšie si zákazníci objednávajú bežné posuvné brány. Vzhľadom sú jednoduché, praktické a ľahko ovládateľné. Pritom nezaberajú žiadny priestor. Túžite po bráne podľa vašich predstáv? Brány sú v rôznych štýloch a môžu mať osadené aj dvere pre osoby.

Cenovo výhodnejšie sú brány posúvajúce sa po koľajnici a automatizácia vjazdovej brány je bezpečnejšia, hlavne pre mamičky s deťmi. Nemusíte sa obávať o svojich malých drobčekov a diaľkový ovládač pre opustenie automobilu je už minulosťou. Treba podotknúť, že systém posuvnej brány využíva spodné koľajnice, po ktorých sa pohybuje rám brány. Pohony, ktoré si u nás môžete zakúpiť sú kompatibilné a množstvo verných klientov vám poradí vonkajšie posuvné brány, vyrobené práve u nás. Vaša ratolesť a štvornohý miláčik zostanú pevne stáť na nohách, lebo brány sú špičkovo vybavené a úplne spoľahlivé. Môžete si nainštalovať ochranu pred vlámaním, poškodením a zbytočným starostiam už odzvonilo! Vjazdové braný do domu obsahujú aj aplikáciu na automatické zatváranie.

Náš precízny prístup k zákazníkom obsahuje poradenstvo pri stavbe v cene projektu. Riešenia zabezpečujeme pre všetky typy, veľkosti brán presne na mieru.

 

 

You may also like