Nezabudnite vymeniť letné pneumatiky za zimné!

by spravca

Jeseň je v plnom prúde, a to znamená len jedno – prezuť letné pneumatiky za zimné pneu. Predtým, ako sa rozhodnete pre ich výmenu je však nutné, aby ste skontrolovali stav vašich zimných pneumatík, prípadne ich opotrebenie a možno zvážili, či nie je čas ich vymeniť za nové. Životnosť zimných pneumatík je približne 4 až 5 rokov, no všetko závisí od toho, ako často ste na nich jazdili a či ste sa o ne dôkladne starali. Dôležité je tiež, aby ste pneumatiky uskladňovali v správnom prostredí, keďže aj tento fakt istým spôsobom ovplyvňuje ich životnosť.

Výborné jazdné vlastnosti a odolnosť voči nepriaznivým podmienkam

Zimné pneumatiky sú vďaka svojim vlastnostiam prispôsobené na jazdu po ľade, resp. snehu, čiže vám počas jazdy zaručia maximálnu bezpečnosť a výkon zároveň. Skracujú brzdnú dráhu, sú komfortné a odolné voči mínusovým teplotám, čo vám letné pneumatiky až v takejto miere neposkytnú. Ak ste sa však rozhodli pre kúpu nových pneumatík, určite si to nenechávajte na poslednú chvíľu! Predajcovia sa síce snažia nalákať zákazníkov na nízke ceny či prvotriednu kvalitu, no vybrať si ideálne pneumatiky, ktoré vám zaručia bezpečnosť počas jazdy, môže byť v dnešnej dobe problém. Práve z tohto dôvodu je najrozumnejšie nakupovať u renomovaných výrobcov,  resp. v pneuservisoch, kde vám bude ponúknutá nielen výhodná cena či kvalita, ale aj značka!

Pneuservis, ktorý si zamilujete!

Pneuservis – Pneumatiky.sk, ktorý sídli v Ivanke pri Dunaji, je jedným z takýchto pneuservisov, ktorý predáva nielen najlacnejšie pneumatiky tých najobľúbenejších značiek, ale aj elektróny, plechové disky, akciové sady, puklice, strešné nosiče a mnoho ďalších doplnkov pre vaše auto. Široká ponuka sortimentu, profesionálne poradenstvo i poskytované služby (výmena pneumatík, výmena olej a filtrov, 3D geometria, výmena brzdových platničiek a kotúčov …) a spokojní klienti sú len niektoré z vlastností, ktoré nás neustále posúvajú vpred!

 

 

You may also like